MarinMed
Prowadzenie ciąży
Od pierwszego badania aż po rozwiązanie - będziemy towarzyszyć Tobie w tym wyjątkowym czasie.
MarinMed
Prowadzenie ciąży
Od pierwszego badania aż po rozwiązanie - będziemy towarzyszyć Tobie w tym wyjątkowym czasie.
Cennik
Wizyta (konsultacja + USG)
250 zł
Badania prenatalne:
badanie I i II trymestru (konsultacja + USG)
350 zł
Test NIFTY PRO
2400 zł
Badanie KTG
50 zł

W naszym gabinecie zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest prowadzenie ciąży. Ma ono na celu kontrolowanie rozwoju dziecka, a także zdrowia przyszłej matki. Właśnie dlatego gwarantujemy pacjentom profesjonalną opiekę i atmosferę pełną zaufania. Ponadto dysponujemy bogatym doświadczeniem oraz wiedzą z zakresu ginekologii. Pozwala nam to również na prowadzenie ciąży fizjologicznej oraz patologicznej (wysokiego ryzyka).

W trakcie całej ciąży wykonujemy specjalistyczne badania ultrasonograficzne z zakresu diagnostyki prenatalnej płodu, oceny rozwoju płodu, diagnostyki z zakresu ginekologii. Pozwala nam na to wysokiej klasy nowoczesna aparatura, czyli ultrasonografy firmy GE Voluson E8 i S8 , umożliwiający wykonywanie badań przezbrzusznych i przezpochwowych w projekcjach 2D, 3D i 4D, z możliwością oceny przepływów naczyniowych (Doppler) oraz USG gruczołów piersiowych. Oferujemy wszystkie z podstawowych badań ultrasonograficznych rekomendowanych przez światowe Towarzystwa Naukowe. Zwracamy również uwagę, że na prowadzenie ciąży u lekarza należy zdecydować się jak najszybciej, aby już od samego początku czuwać nad zdrowiem dziecka.

Jak wybrać lekarza prowadzącego ciążę?

Zastawiając się, jak wybrać lekarza prowadzącego ciążę, należy wziąć pod uwagę doświadczenie danego specjalisty oraz wyposażenie gabinetu. Istotny jest również dobry i stały kontakt z danym lekarzem oraz to, czy budzi on zaufanie. Będzie to osoba, z którą kontakt ma się przez cały okres ciąży. Podczas pierwszej wizyty lekarz powinien przeprowadzić dokładny wywiad uwzględniający stan zdrowia ciężarnej, przebyte choroby, ciąże, porody, poronienia oraz datę ostatniej miesiączki, ale i uwzględnić aktualną sytuację życiową kobiety, w tym czy np. pracuje. Dbamy o wszystkie wymienione wyżej czynniki podczas wizyt kobiet rozważających prowadzenie ciąży w naszym gabinecie.

MarinMed

Przy decyzji dotyczącej tego, jak wybrać lekarza prowadzącego ciążę, znaczenie ma również kontakt z lekarzem. Najlepiej, gdy jest on jak najczęściej dostępny dla swoich pacjentek, co ma szczególne znaczenie w pierwszej ciąży. Wówczas pojawia się najwięcej wątpliwości i pytań. Wiemy o tym, dlatego staramy się być do dyspozycji naszych pacjentek. Zawsze też udzielamy konkretnych informacji, a także objaśniamy wszelkie zagadnienia oraz wątpliwości.

Ile kosztuje prowadzenie ciąży?

To, ile kosztuje prowadzenie ciąży, zależne jest od tego, czy decydujemy się opiekę w ramach NFZ, czy wizyty prywatne. Te ostatnie wiążą się oczywiście z wyższym kosztem, jednak zwykle wykluczają długi czas oczekiwania charakterystyczny dla wizyt refundowanych. Znaczenie ma również to, jakie badania w czasie ciąży zostaną przeprowadzone. Przykładowo badanie DNA płodu generuje dość wysokie koszty, choć wiele kobiet wykonuje je dla własnego spokoju oraz dobra dziecka. Kwestię tego, ile kosztuje prowadzenie ciąży, warto oczywiście omówić z ginekologiem, do którego planuje się uczęszczanie w tym ważnym czasie.

Jeśli interesuje Cię prowadzenie ciąży w naszym gabinecie, skontaktuj się z nami!

Zapisz się już teraz

Zapraszamy do rejestracji w naszym gabinecie
Rejestracja online

    Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności serwisu.*

    Opinie o gabinecie

    Podziel się opinią